YEMEK CATERING MENDİKA,mendika,lezzet,toplu yemek,yemek,catering, davet, düğün, organizasyon, kokteyl

         ANKET
Yemek ve ikram hizmetlerinizde firma seçimi yaparken hangi kriterlere önem veriyorsunuz ?

   » Kurumsal


Tarihçe

 

 

          Yemek yapmak ve sunmak.. 1989 yılından bugüne seçkin kamu kuruluşları ve kurumsal özel firmalara yaptığımız en iyi iki şey.Çalışma alanımız toplu yemek üretimi, özel yemekler, kokteyl ve organizasyon hizmetleridir.

 

1990 yılında Türkiye`de ilk defa özelleştirmesi yapılan Dr.Muhittin Ülker Acil Yardım ve Travmatoloji Hastanesi ile yerinde yemek üretimi ve sunumu işine başlanmış olup, bu tarihten sonra çok sayıda kamu kuruluşu ve özel sektöre yerinde yemek üretimi hizmeti verilmiş ve verilmeye devam edilmektedir.

Farklı hizmet anlayışı ve sınırsız müşteri memnuniyetini amaçlayan çalışmalarımız sonucu, doğan talepleri karşılayabilmek amacıyla merkez mutfağımız kurulmuştur. 2004 yılında kurulan, 1000 m2 kapalı alana sahip fabrikamız, taşıma yemek hizmeti vermektedir ve kapasitesi 7658 adet/gün`dür.

Mendika yemek olarak çoğunluğu Ankara`da olmak üzere şehir dışı projelerimizle birlikte 40.000 adet yemek üretimi ve sunumu yapmaktayız. Bu hizmetleri 800 sigortalı personelimizle yapmaktayız.

         Mendika Yemek ve Catering, kalitede sınır tanımayan  hizmet anlayışıyla, Türk Standartları Enstitüsü tarafından ulusal ve uluslar arası geçerliliğe sahip kalite belgelerine layık görülmüştür.

Bu belgeler:

  • TSE-HYB Hizmet Yeterlilik Belgesi
  • TSE-ISO-EN 9000  Kalite Yönetim Sistemi Belgesi
  • TSE -ISO-EN 22000  Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
  • TSE ISG-OHSAS TS 18001  İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi
  • TSE-ISO-EN 14001  Çevre Yönetim Sistemi Belgesi

      Bu kalite sistemleri TSE’nin de denetimleriyle sürekli revize edilerek, şirketimizin her noktasında başarıyla uygulanmakta olup, sektördeki farklılığımızı açıkça ortaya koymaktadır.


      HABERLER
  
İş Başvurusu
TIKLAYINIZ

         EPOSTA GRUBU
Mendika ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için eposta grubumuza üye olabilirsiniz.
Ad-Soyad
Eposta


Yenimallle 100. yıl bulvarı prestij iş merkezi c-blok 55, D:4, 06370 Yenimahalle/Ankara
Tel: (0312) 385 00 29 Faks: (0312) 385 00 29
mendika@mendika.com.tr